V LONE LIPTOVSKEJ PRÍRODY

Veronika Maďarová
22. októbra 2021

Víkend strávený v lone liptovskej prírody. Úsmevy, povzbudenia, rozhovory a smiech.

Zdieľané príbehy „misionárov“ Luníka IX. A taktiež kopec hier a podnetov pre evanjelizáciu a prácu s deťmi v podtóne víkendovej témy. Seba-prijatie. Seba-poznanie. Kto som? A kto si ty? To bol prvý videsácky víkend.

A či sme sa posunuli ďalej? Samozrejme!! Je tak silné a výnimočné byť s ľuďmi, ktorí túžia pomáhať tým najbiednejším, odstrkovaným a podceňovaným. Je úžasné tráviť čas s mladými, ktorých ženie túžba pomáhať. Je povzbudzujúce stretať ľudí, ktorí čosi také už robia.

Cieľom je kráčať s otvorenými očami... Buďme vnímaví na potreby našich blížnych, ale i vzdialených. Na to, aby sme šírili pokoj a dobro, nemusíme chodiť ani na Ukrajinu, ani do Albánska či do Angoly. Naša terajšia misia je práve na tom mieste, kde sa nachádzame v tejto chvíli. To Vám všetkým prajem a s láskou vyprosujem.

Tento projekt bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Ďalšie články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram