Tam, pod Tatrami, v slovenskej zemi... Stretli sa tam videsáci

Alenka Čierna
21. marca 2022

Po dlhých 5 mesiacoch sme sa Videsáci opäť stretli naživo. V tomto školskom roku to bolo v poradí už tretie z prípravných stretnutí. Miestom tohoto stretnutia sa stal Važec.

Spoločne sme s našou skvelou hosťkou, sestrou Evkou Rušínovou, bližšie nahliadli na don Boscov preventívny výchovný systém, spolu s našimi saleziánskymi preventistkami na ochranu detí a predstavili sme si aj kódex dobrovoľníkov. Pozornosť sme tiež venovali aj našim tohtoročným letným destináciam. Zároveň to bol víkend plný radosti zo stretnutí, prítomnosti, smiechu, dobrého jedla, krásneho prostredia, modlitby, či nekončiacich rozhovorov. Víkend sme zakončili spoločným obedom a po ťažkom lúčení sme sa znova všetci rozbehli domov po všetkých kútoch Slovenska.

Foto dukumentáciu nájdete v našej galérii, ale aj tu:

Tento projekt bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Ďalšie články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram