TRéNING Soft skills videsáka v lone prírody

Natália Molnárová
5. mája 2022

Po mesiaci sme sa opäť stretli v malebnej dedinke Važec s krásnym výhľadom na naše dychberúce Tatry.

Môžeme ich vidieť nespočetne veľakrát, ale vždy nás pohľad na ne ohúri a prinesie do našej duše pokoj. Takýto pokoj sme načerpali pri prechádzke k Važeckej jaskyni cez obednú prestávku. Program bol obacujúci. Mali sme súťaživé, ale aj nesúťaživé aktivity. Preskúšali sme si, ako vieme spolupracovať, komunikovať medzi sebou a vzájomne sa dohodnúť. Aktivity boli prepojené a veľmi poukazovali na praktické využitie v živote, v našom prípade napríklad na táboroch s deťmi. Okrem toho sme sa venovali aj destináciám, do ktorých sa v lete vyberieme. Každý sa zoznamoval s tými, ktoré si vybral. Bol to víkend plný radosti a úsmevov zo stretnutia, z ktorého sme odchádzali s pozitívnou energiou.

Foto dukumentáciu nájdete v našej galérii, ale aj tu:

Tento projekt bol podporený z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Ďalšie články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram