Príprava Slovákov v plnom prúde

Diana Fedorková
7. júna 2016

Posledné spoločné, víkendové stretko sa pre viacerých dobrovoľníkov začalo zaujímavo. Niekto niečo stratil, iný niečo nestihol, no nakoniec sme sa všetci stretli v saleziánskom centre v Banskej Bystrici.

Sobotné ráno sa začalo pre každého dobre, lebo sme mali posunutý budíček, čo každému vyhovovalo. Doobedie bolo, dá sa povedať, voľnejšie. Boli sme vonku a „hrali“ sa a tým upevňovali nás, ako tím na leto. Celý víkend sa vlastne niesol v upevňovaní vzťahov, lepšom spoznaní sa a teambulding – u, ale v sobotu to bolo cítiť najviac. Obed nám prišiel uvariť sympatický, vtipný animátor. Po obede prišlo na rad samotné plánovanie tábora, sprevádzané peknými videami a tancami. Každý sa zapájal a podával ostatným svoje nápady, ktoré sa následne rozoberali.

Ani sme nevedeli ako a bol večer, tak sme si šli urobiť pizzu. Cestou z izieb do kostola, kde bola kuchyňa si nás odchytil pán farár na pomoc. Zbierali sme srdiečka, ktoré boli rozhádzané po dvore, kde sa konala svadba. Aj toto nám pomohlo a pasovalo k téme víkendu. Pri príprave pizzy sme sa veľa nasmiali. Každý mal na nej niečo svoje, hoci v jednej toho bolo asi až veľa, no aj tak každému chutilo.

V nedeľu ráno sme ešte dokončili ešte nejaké veci k táboru a potom sme sa ponáhľali s upratovaním, lebo po omši boli Dni farnosti.

Podporte našu činnosť      Fotogaléria

Ďalšie články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram