Contemplatio

Veronika Kamená
5. októbra 2013

Posledný septembrový víkend sa v malebnom prostredí Podpoľania, na Látkach, stretla partia mladých ľudí, s cieľom zúčastniť sa víkendu nazvaného Emauzy IV.

Po skúsenostiach zo stretnutí I., II. a III. sme tušili, že program bude kreatívne pripravený a naplnený primeranou duchovnou stravou. Nemýlili sme sa 🙂

Aby som vám všetkým nepokazila prekvapenia (a je ich veľa :)), môžem spomenúť len vybrané časti programu. V piatok sme si pozreli zaujímavý film a trochu o ňom diskutovali. Ako veľmi výnimočné sme vnímali vychádzky do okolitej prírody a individuálne, v tichu trávené chvíle.

Počas víkendu sa mi veľmi nečakane podarilo vidieť a odfotiť si východ slnka, pri jednej aktivite sme sa akčne brodili bažinami, takmer džungľou, v úsilí dostať sa k potoku. Nie, nekúpali sme sa v ňom! A niektorí mali tú česť jesť prvý raz v živote huby, či piecť si kukuricu na ohni.

Viete čo? Ak bude víkend číslo V., pôjdeme naň veľmi radi! A vy, čo ste zvedaví, odporúčame prihásiť sa sr. Dáške Kráľovej a začať toto zaujímavé dobrodružstvo plné duchovných nakopnutí a skvelých ľudí!

Ďalšie články

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram